جزئیات خبر


نگاهی به مهم ترین برنامه های راهبردی شرکت مهندسان مشاور طی سال جاری

از توسعه بازار داخلی و خارجی تا راهبری پروژه های عمرانی

از توسعه بازار داخلی و خارجی تا راهبری پروژه های عمرانی
1394/4/20

علی پیوسته در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: رشد درآمد، افزایش و توسعه بازار داخلی و خارجی خدمات شامل توسعه همکاری با موسسات مالی و اعتباری، سپاه، مجموعه شرکت های وابسته به آستان قدس رضوی، پروژه های عمرانی کشور و همچنین شرکت در مناقصات بین المللی، از جمله برنامه های سوم شرکت در سال جاری به شمار می رود.

وی ادامه داد: تامین منابع مالی و بهینه سازی ساختار مالی و سرمایه شرکت، اصلاح ساختارهای سازمانی و مدیریت منابع انسانی نیز از دیگر این برنامه ها است.

پیوسته بهینه سازی و استفاده از تکنولوژی جدید در طراحی و ساخت را به عنوان یکی از برنامه های راهبردی شرکت مهندسان مشاور معماری و شهرسازی در سال 1394 اعلام کرد و افزود: علاوه بر این، مدیریت هزینه ها و بهای تمام شده را نیز در دستور کار داریم.

وی ادامه داد: اصلاح و بازنگری فرآیندها و استقرار سیستم های نوین مدیریتی و مدیریت دانش از طریق اخذ رتبه های جدید طراحی در رشته های سازه و مقاوم سازی، طرح، ساخت و مدیریت طرح، تمدید و ارتقاء آن نیز از جمله اقداماتی است که شرکت طی سال جاری در دست اقدام دارد.

مدیر عامل شرکت مهندسان مشاور معماری و شهرسازی اضافه کرد: همچنین مدیریت انرژی و مخاطرات زیست محیطی از طریق ممیزی انرژی کارخانجات آستان قدس رضوی نیز انجام خواهد شد.

96-94

نظر شما