جزئیات خبر


تقویت شرکت مهندسان مشاور قدس رضوی برای صدور خدمات فنی مهندسی

تقویت شرکت مهندسان مشاور قدس رضوی برای صدور خدمات فنی مهندسی
1396/7/4

مدیر عامل شرکت مهندسان مشاور معماری و شهرسازی آستان قدس رضوی از تقویت این شرکت برای صدور خدمات فنی مهندسی خبر داد.
مسعود علویان صدر در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: تقویت بنیه علمی، تجربی، فنی و مهندسی مهندسان مشاور آستان قدس رضوی، از جمله برنامه‌های این شرکت در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به منظور ارزآوری است.
وی ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان از فراهم کردن پیش‌نیازهای معرفی شرکت برای امکان رقابت در عرصه بین‌المللی با عنوان صدور خدمات فنی و مهندسی نام برد.
علویان صدر با اشاره به بهره‌گیری از علوم روز در طراحی‌های مربوط به بارگاه منور رضوی، گفت: در این راستا، سعی شده از توان علمی و مهندسی سراسر کشور برای طراحی، ایده‌پردازی، خلاقیت و نوآوری پروژه‌های مجموعه حریم حضرت رضا(ع) استفاده و بهره‌گیری شود.
وی ادامه داد: این برنامه‌ها با هدف استفاده بهینه و حداکثری از توان داخلی کشور، در دستور کار قرار گرفته است.
علویان صدر، مدیریت مصرف و ترویج استفاده از کالاها و محصولات داخلی برای انجام طراحی پروژه‌های در دست اجرا را یکی دیگر از اهداف استراتژیک شرکت مهندسان مشاور آستان قدس رضوی به منظور اجرای بندهای 24 گانه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت مهندسان مشاور معماری و شهرسازی آستان قدس رضوی ادامه داد: همچنین پیشنهاد شده با هدف مدیریت مصرف انرژی، ممیزی انرژی در طرح توسعه حریم حرم حضرت رضا(ع) لحاظ شود.
 255-96

نظر شما